Selamlı Köyü web sitesi
Derneğin Duyurusu PDF Yazdır e-Posta
EKREM EROĞLU tarafından yazıldı   
Çarşamba, 16 Nisan 2014 06:27

 
Derneğin  Duyurusu
 
Muhterem köylülerimiz
26.03.2014 günü itibariyle köyümüz "Selamlı Köyü Kalkınma ve Yardımlaşma Derneği" adıyla resmen dernek kuruluşunu yaparak valilik onayı ile yürürlüğe girmiş bulunmaktadır. Dernek olarak köyümüz ve köylülerimize ne gibi hizmetler varsa onları yapmak üzere yola çıkmış bulunuyoruz. Bundan kimsenin şüphesi olmamalıdır. Bildiğiniz üzere yeni kurulan dernek sıfır bütçeyle göreve başlamış bulunmaktadır. Yapılacak iş ve hizmetler hep bir külfet getirmektedir. Kuruluşunun üzerinden bir ay geçmesine yakın üye sayısı resmiyetin istediği sayıya ulaşamamıştır. Üye sayısı, yedi kişilik olan yönetim kurulunun üç katına ulaşması kanunen istenmektedir. Yoksa dernek risk altına girecektir.
Şu hususu sizlerden özellikle istirham edeceğim. Her nerede olursak olalım fark etmez tüm köylülerimizden üye olmalarını rica ediyorum. Bu iş, tek köyümüz için hep köyümüz içindir... Hep birlikte ele ele verilirse, yapamayacağımız iş de olmayacaktır Allah'ın izniyle...  
 Derneğe üye olmanızı, siz köyümüz halkından önemle rica ediyoruz.  Bunu sizlerden beklerken hepinizi Allah'a emanet eder saygı ve muhabbetlerimi sunarım...  
 
 
  Not : Üye başvurusu yapmak isteyenler, 0 505 824 49 79 numaradan başkana ulaşabilirler.
 
 
 DERNEK BAŞKANI
 SİNAN ARSLAN
 
Son Güncelleme: Çarşamba, 16 Nisan 2014 20:48
 
Köyümüzün Derneği PDF Yazdır e-Posta
EKREM EROĞLU tarafından yazıldı   
Perşembe, 27 Mart 2014 20:55

 
 
Köyümüzüzün  Derneği 
 
 
Yıllardan beri tüm köylülerimizin gündemi olan dernek kurma çalışmaları yoğun uğraşılar sonucu mutlu sonla gerçekleşmiş oldu. İlk önce köyümüzde "Yamaç Şöleni" adıyla 2013 teki şenliklerle başlanmış ve 26.03.2014 Çarşamba tüm kanuni gerekçeler hazırlanarak valilik onayından sonra yürürlüğe girmiş bulunmaktadır.
Böylece seneler önce konuşulup lafta kalan, "Bizim köyde dernek kurulmaz ve olmaz" denilen konu bir hayal iken şimdi 26.03.2014 tarihinden itibaren gerçekleşmiş oldu. Her türlü engelleri aşarak, büyük bir özveri ile çalışan ve bıkıp usanmadan köyümüzün derneğini kurup tüm köylülerimizin hizmetine sunan, işleri arasında yoğun koşuşturmalarla değerli zamanlarını bizlerden esirgemeyen başta sayın başkanımız Sinan Arslan ve görevde bulunan ekibine bizler de, teşekkürlerimizi esirgemiyor ve onlara saygılarımızı sunuyoruz... 
Son Güncelleme: Çarşamba, 16 Nisan 2014 21:05
 
Yeniden Merhaba!.. PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Salı, 31 Aralık 2013 23:06
Bildiğiniz gibi 2006 yılında sizlerin hizmetine sunulan sitemizi geçtiğimiz aylarda üzülerek kapatma kararı almıştık. Ancak siz değerli hemşerilerimizden gelen istekler üzerine tekrar hizmete açma gereği duyduk. 2014 yılına girerken hepinize yeniden merhaba diyor, 2014 yılının hayırlı olmasını diliyoruz.
Son Güncelleme: Salı, 31 Aralık 2013 23:24
 
Yine Birlikteyiz PDF Yazdır e-Posta
EKREM EROĞLU tarafından yazıldı   
Çarşamba, 01 Ocak 2014 15:31

  Selamünaleyküm Değerli Site Sakinleri

Yeni yılımız ve yeni yayın dönemimiz her hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.Bir süre önce bir karar almış ve Ramazan bayramından sonra da köyümüz sitesinin yayınını durdurmuştuk.Durdurma gerekçelerini sıralamış ve de kapatmıştık.Gel gör ki "Sen nasıl kapatırsın" dercesine bize şikayetler,ricalar ve de köyümüzün site mecburiyetinin gerekliliği gibi zorunlu müdahaleler,çok arzu ve istekler karşısında yine sizlerle buluştuk.

Bu hususta yazı,resim,video,haber ve gereken dökümanlarla yardımcı olacakları sözünü almış bulunmaktayım.Ben de siz değerli site sakinlerimizin bu isteklerini kıramadık ve yola devam dedik.İnşallah bu sefer daha verimli olmak ümidiyle sizlerleyiz.

Karınca kararınca mantığı ile köyümüze hizmet etmeye devam edeceğiz inşallah.Şu hususun göz önünde bulundurulmasını sizlerden önemle rica ediyorum.Bu site günlük olarak hizmet veren, günbe gün güncellenen,reklam ve satış işleri gören bir yapısı yoktur.Bu site gezenlere köyümüzü tanıtan bir özelliğe sahiptir.Bu tanıtımın yanında çok önemli olan güncel haberleriyle sizlere ulaşmış olacaktır video veya sesli görüntülerle.

Bu amaçla yeniden sizlerle birlikte olmanın heyacan ve mutluluğuyla bir beraberliği daha sürdüreceğiz.

Hepinize, hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını yüce Allah'tan temenni dileği ile hayırlı olsun diyorum... 

Selam,sevgi, saygı ve hürmetlerimle sizleri Allah'a emanet ediyorum. 

 Ekrem  Eroğlu

 

Son Güncelleme: Pazartesi, 10 Mart 2014 20:36
 
Duyuru PDF Yazdır e-Posta
EKREM EROĞLU tarafından yazıldı   
Pazar, 19 Mayıs 2013 17:30

 
Selamünaleyküm site sakinleri
 
9 Haziran 2013 Pazar günü köyümüzün ilk şöleni yapılacaktır.Tüm köyümüz halkı bu şölene davetlidir.Davete icabet etmek isteyenler 9 Haziran saat 9 da Yamaç mevkiinde bulunmaları gerekmektedir.
Uzaktaki ve yakındaki tüm köylülerimize duyurulur.
 
 
Not : Çocuklar için top, atlama ipleri ve oturmak için de yanlarında sergi ve özel eşyalarını alabilirler.  
Son Güncelleme: Cumartesi, 25 Mayıs 2013 18:31
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 > 9

KULLANICI GİRİŞİKİMLER ÇEVRİMİÇİ

Şu anda 8 konuk çevrimiçi

İSTATİSTİKLER

Üyeler : 114
İçerik : 150
Web Bağlantıları : 6
İçerik Tıklama Görünümü : 163832
Template Design ah-68 | Copyright © 2014 by selamli.com | Yönetici