Selamlı Köyü web sitesi
Yine Birlikteyiz PDF Yazdır e-Posta
EKREM EROĞLU tarafından yazıldı   
Çarşamba, 01 Ocak 2014 15:31

  Selamünaleyküm Değerli Site Sakinleri

Yeni yılımız ve yeni yayın dönemimiz her hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.Bir süre önce bir karar almış ve Ramazan bayramından sonra da köyümüz sitesinin yayınını durdurmuştuk.Durdurma gerekçelerini sıralamış ve de kapatmıştık.Gel gör ki "Sen nasıl kapatırsın" dercesine bize şikayetler,ricalar ve de köyümüzün site mecburiyetinin gerekliliği gibi zorunlu müdahaleler,çok arzu ve istekler karşısında yine sizlerle buluştuk.

Bu hususta yazı,resim,video,haber ve gereken dökümanlarla yardımcı olacakları sözünü almış bulunmaktayım.Ben de siz değerli site sakinlerimizin bu isteklerini kıramadık ve yola devam dedik.İnşallah bu sefer daha verimli olmak ümidiyle sizlerleyiz.

Karınca kararınca mantığı ile köyümüze hizmet etmeye devam edeceğiz inşallah.Şu hususun göz önünde bulundurulmasını sizlerden önemle rica ediyorum.Bu site günlük olarak hizmet veren, günbe gün güncellenen,reklam ve satış işleri gören bir yapısı yoktur.Bu site gezenlere köyümüzü tanıtan bir özelliğe sahiptir.Bu tanıtımın yanında çok önemli olan güncel haberleriyle sizlere ulaşmış olacaktır video veya sesli görüntülerle.

Bu amaçla yeniden sizlerle birlikte olmanın heyacan ve mutluluğuyla bir beraberliği daha sürdüreceğiz.

Hepinize, hepimize hayırlı ve uğurlu olmasını yüce Allah'tan temenni dileği ile hayırlı olsun diyorum... 

Selam,sevgi, saygı ve hürmetlerimle sizleri Allah'a emanet ediyorum. 

 Ekrem  Eroğlu

 

Son Güncelleme: Pazartesi, 10 Mart 2014 20:36
 
Yeniden Merhaba!.. PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Salı, 31 Aralık 2013 23:06
Bildiğiniz gibi 2006 yılında sizlerin hizmetine sunulan sitemizi geçtiğimiz aylarda üzülerek kapatma kararı almıştık. Ancak siz değerli hemşerilerimizden gelen istekler üzerine tekrar hizmete açma gereği duyduk. 2014 yılına girerken hepinize yeniden merhaba diyor, 2014 yılının hayırlı olmasını diliyoruz.
Son Güncelleme: Salı, 31 Aralık 2013 23:24
 
Beklenen Kitap Çıktı PDF Yazdır e-Posta
EKREM EROĞLU tarafından yazıldı   
Pazartesi, 11 Şubat 2013 13:57
 
 
Selamünaleyküm   Değerli   Köylülerimiz
 
Uzun zamandır beklenen köyümüz Selamlı'nın hemen her yönüyle ele alınıp anlatıldığı "SELAMLI  KÖYÜ TARİHİ VE KAVMİ YAPISI" adlı kitap çıkmıştır.
 
Üzerinde 9-10 yıl gibi uzun çalışmalar sonucu geçmişimizi göz önüne serdiği gibi, şüphesiz geleceğimize de katkı sağlayacaktır. Bu açıdan hemen her evde bulunup gelecek nesillere bırakabileceğiniz eşsiz kıymetli bir eserdir. Kitapta belki size göre eksik, yanlış ve hatalı sayabileceğiniz yerler olabilecektir. Her insanın yaptığı hata gibi benim de hatalarım olmuş olabilir. Olmuşsa ki öyle bir hata, bütün samimiyetimle söylüyorum ki bunda hiç bir şekilde kasıt yoktur. Eğer herhangi bir hataya rast gelirseniz, bundan dolayı da şimdiden hemen hepinizden özür diliyorum.
 
Bir kitabın bu kadar uzun bir sürede çıkacağını ben de sizler gibi hiç beklemiyordum. İşin içine girince ancak belli oluyor. Bir kurumdan bir belge almanız aylar alabildiği gibi, umduğunuz neticeyi alamayıp bir başka kaynak yerlere gitmeniz gerekiyor. Kitabın sadece yayın evinde bile basılıp çıkması üç ayda tamamlandı. Şükürler olsun Allah'a ki, bitirip sizlerin hizmetine sunulabilmiştir.
 
Kitapta bulabileceğiniz herhangi bir hatayı bana iletebileceğiniz gibi her türlü eleştiriyi de yapabilirsinizKısacası ben ancak bu kadarını bu kadar becerebildim.
 
Hepinize selam ve hürmetler olsun...
 
Kitap ücreti 10 liradır. Kargo ile istemeniz halinde kargo ücreti size ait olacaktır.
 
Kargo ile isteyenler, Ekrem  Eroğlu adına 05645336  nolu  posta çeki hesabına 10 TL yatırıp bize alo der  açık adresini belirtirse, biz de ona kitabı ulaştırırız. 
 
 
Kitabı  Temin  Edeceğiniz  Adresler :
 
KIRIKKALE  için :
       
Ahmet  ARSLAN  eliyle :  
     Muhabbet  Çay  Ocağı  
Çarşı Camii karşısı, Hayrettin cad. no: 76 ---  Kırıkkale 
 
Not : Ahmet'in tel : 0 545 871 45 38 ---Osman'ın  telefonu : 0 541 958 68 
 
 
İSTANBUL  için :
 
Fatih  EROĞLU 
    Benim  Çarşım  Alıveriş  Merkezi
Fevzi Çakmak mah. 1112 sk. Atışalanı cd. no. 1    Esenler - İstanbul
 
Not : Fatih'in telefonu : 0 544 323 01 06
 
 
      Mustafa  EROĞLU
Salı  Pazarı  Alışveriş  Merkezi
P.M.Paşa mah. Atatürk cad. Yoğurthane sk. No : 4   Silivri - İstanbul 
 
  Not : Mustafa'nın  telefonu : 0 535 461 75 43
 
 
 
NOT : Sadece  Silivri  ve  İstanbul'dakiler  için  Mart'ın ilk haftasından itibaren bu adreslerden kitap temin edilebilecetir.
 
  Ekrem   EROĞLU   tel : 0 536 548 75 21 
     
 
 
Son Güncelleme: Salı, 18 Kasım 2014 10:52
 
Duyuru PDF Yazdır e-Posta
EKREM EROĞLU tarafından yazıldı   
Pazar, 19 Mayıs 2013 17:30

 
Selamünaleyküm site sakinleri
 
9 Haziran 2013 Pazar günü köyümüzün ilk şöleni yapılacaktır.Tüm köyümüz halkı bu şölene davetlidir.Davete icabet etmek isteyenler 9 Haziran saat 9 da Yamaç mevkiinde bulunmaları gerekmektedir.
Uzaktaki ve yakındaki tüm köylülerimize duyurulur.
 
 
Not : Çocuklar için top, atlama ipleri ve oturmak için de yanlarında sergi ve özel eşyalarını alabilirler.  
Son Güncelleme: Cumartesi, 25 Mayıs 2013 18:31
 
Vatan sevgisi ve Seyit onbaşı PDF Yazdır e-Posta
EKREM EROĞLU tarafından yazıldı   
Çarşamba, 17 Nisan 2013 14:14
 
Vatan  Sevgisi  Ve  Seyit  Onbaşı
 
 Dünyadaki tüm insanlara yaşadığı yeri sevme özelliği ona Allah tarafından tâ doğarken verilmiştir. Bu sevgi giderek vatan sevgisine varıp dayanır. Bir insana "Nedir bu köy, şehir veya vatan sevgisi ?" diye sorsan kendine göre size bir cevap bulacaktır. Belki genel bir tarif vardır ama; herkese göre de bir kelamı vardır...
Köyünde yaşıyor olması, orada yaşayıp büyümüş olması, diğer yerlerden bir ayrıcalığının bulunması, köyünü çok sevmesi, o yörenin havasıyla suyuyla hemhal olması, o kültürle büyüyüp o kültürle ölmesi vs gibi cevaplar gelir aklımıza. Oysa sadece bilinen söylediğimiz bunlar dışında esaslarına nedense pekte varılmaz. Hani bir ata sözümüzde " Kuru kuru kadanı alam " denildiği gibi... Köyümüzle ilgili, yurdumuzla ilgili aklınıza geldiği her şeyde bir fedakarlık gösterebiliyorsak işte esas sevgi o dur... En basit ve en küçük bir şeyde dahi bir özveride bulunamayan sadece onun lafını ediyor ve kendini kandırıyor demektir. Şimdi bir de Çanakkale savaşlarındaki 276 kg'lık gülleleriyle gemileri batıran Seyit Onbaşı'daki vatan sevgisini kendimizinkiyle karşılaştıralım mı?
Son Güncelleme: Perşembe, 18 Nisan 2013 19:13
 
<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 Sonraki > Son >>

Sayfa 1 > 8

KULLANICI GİRİŞİKİMLER ÇEVRİMİÇİ

Şu anda 8 konuk çevrimiçi

İSTATİSTİKLER

Üyeler : 120
İçerik : 207
Web Bağlantıları : 6
İçerik Tıklama Görünümü : 207359
Template Design ah-68 | Copyright © 2014 by selamli.com | Yönetici