Nasıl Başladı? PDF Yazdır e-Posta
EKREM EROĞLU tarafından yazıldı   
Perşembe, 01 Kasım 2007 08:03

İnternette gezerken şu ilgimi çekmişti. İlimizden daha küçük ve az gelişmiş diğer illerin köylerinin çoğuna ait web siteleri vardı. İlimizde ise sadece iki köy bu siteleri kurabilmişti. Neden bizim köyün sitesi yoktu ki? İşte bu düşünceden hareketle bir site için çalışmalar başladı.

Her hangi bir şeyin tanıtımı reklam ile, reklam da basın yayın organlarıyla oluyor.. Günümüzün en son, en geniş ve en hızlı iletişim aracının ise internet olduğunu görüyoruz. Köyümüzü bu kitle iletişim aracı vasıtasıyla Türkiye'ye ve dünyaya tanıtmak köyümüz için en güzel hizmetlerden olsa gerek.

Köyümüzden uzakta olanlara, merak edip arayanlara bu siteyle arzularını bir nebze de olsa giderebilmekti amacımız. Bu sitenin oluşmasında, işin maddi yönünü Eroğlu Tic. Ltd. Şti. , teknik yönünü de M.Emin Eroğlu üstlenerek karma bir çalışmayla web dünyasında yerimizi almış bulunuyoruz.

Acemiliğimiz olduğu gibi bilgi eksikliğimiz de vardır. Zamanla giderek hem genişletilecek hem de zenginleştirilecektir. Bir fotoğraf binlerce yazıya eşdeğerdir. Fotoğraf galerimiz de hizmetinize açılmıştır. Sizlerinde elinde bulunan fotoğrafları göndermeniz fotoğraf galerimizi daha da büyütecektir.

Sizlerden gelecek her türlü eleştiri ve önerilere açığız. Bizlere bu konuda yardımcı olursanız memnun oluruz. Bu yardım bilgi, resimler veya başka konularda olabilir.

Kırıkkale İli, Balışeyh İlçesine bağlı olan Selamlı köyümüzü tanıtmak amacı ile kurmuş olduğumuz sitemiz yayınına Kasım 2006'da başlamış ve üzerinden 4 yıl geçmiştir.. Sitemizin 4. yılı hayırlı olsun.   Selam ve sevgilerimle....

 

Son Güncelleme: Perşembe, 26 Ağustos 2010 11:58
 

Sadece üyeler yorum yazabilir. Yorum yazabilmek için giriş yapın ya da kayıt olun.

KULLANICI GİRİŞİKİMLER ÇEVRİMİÇİ

Şu anda 342 konuk çevrimiçi

İSTATİSTİKLER

Üyeler : 261
İçerik : 309
Web Bağlantıları : 6
İçerik Tıklama Görünümü : 446550
Template Design ah-68 | Copyright © 2014 by selamli.com | Yönetici