Foto-Video-Yazı Ekle PDF Yazdır e-Posta
Mehmet Emin Eroğlu tarafından yazıldı   
Pazar, 07 Ekim 2012 20:07

FOTOĞRAF EKLEMEK İÇİN;

Selamlı | Fotogaleri'ye eklenmesini istediğiniz fotoğraflarınızı  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir   adresine gönderebilirsiniz... Fotoğrafınızın optimize edilmesi gerekiyorsa optimize edildikten sonra, gerekmiyorsa gönderdiğiniz şekilde galerimize eklenecektir.

VİDEO EKLEMEK İÇİN;

Video dosyaları büyük boyutlarda oldukları için e-posta ile göndermek mümkün olmayabilmektedir. Bu nedenle YouTube'a videolarınızı yüklerek bize adresini gönderebilirsiniz. Biz de yüklediğiniz videoyu sitemize ekleyebiliriz.

YAZI EKLEMEK İÇİN;

Sitemize makale, şiir, anılarınız, vefat haberi, düğün haberi, köyümüzle ilgili gelişmeler gibi yazılar eklemek istiyorsanız öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olup giriş yaptıkan sonra örneğin "Sizin Kaleminizden" bölümüne bir makale eklemek istiyorsanız bu bölüme girdikten sonra daha önce eklenmiş yazıların alt kısmındaki "Yeni Makale" ( ) simgesine tıklayıp aşağıda ekran görüntüsü bulunan yazı editörüne ulaşabilirsiniz.

Yazı Editörü

Makale başlığını ve makale içeriğini yazdıktan sonra aşağıda ekran görüntüsü bulunan kısımdan bölüm ve kategoriyi seçip üstteki makale başlığının solundaki "Kaydet" butonuna tıklayarak makalenizi gönderebilirsiniz.

 

Makale Ayarları

 Eklenen yazılar kontrol edildikten sonra yayınlacaktır. İlginize teşekkür eder; yazı, video ve fotoğraflarınızı bekleriz...

Son Güncelleme: Pazar, 07 Ekim 2012 21:12
 

Sadece üyeler yorum yazabilir. Yorum yazabilmek için giriş yapın ya da kayıt olun.

KULLANICI GİRİŞİKİMLER ÇEVRİMİÇİ

Şu anda 59 konuk çevrimiçi

İSTATİSTİKLER

Üyeler : 286
İçerik : 333
Web Bağlantıları : 6
İçerik Tıklama Görünümü : 499104
Template Design ah-68 | Copyright © 2019 by selamli.com | Yönetici